Piątek, 19 lipca 2024

Chcesz mieć możliwość przypomnienia sobie o GTA IV? To jest idealny moment, aby to zrobić!

26 sierpnia 2022

GTA V i GTA San Andreas są obecnie w centrum zainteresowania wszystkich. Grand Theft Auto IV to klasyk, który wprowadził serię na nowy poziom. Często była przyjemniejsza od poprzednich odsłon. W przypadku zainteresowania dostępna jest promocja Steam.

Grand Theft Auto IV, czyli sequel GTA został wydany w 2008 roku. Tytuł ten wprowadził nas do nowej grafiki, która bardziej odpowiadała rzeczywistości. Wiele elementów sprawiło, że gra stała się bardziej realistyczna, np. samochody nie wybuchają po kilku strzałach. Fizyka w grze jest również doskonała, a wiele osób uważa ją za lepszą od tej z GTA V.

Grand Theft Auto IV to gra, którą miło wspominam. Podobała mi się nowa grafika i poprawiony realizm serii. Zagrałem w całą grę i nie zajęło mi to wcale czasu.

Sony i gry mobilne czyli PlayStation Studios Mobile ze spinoffami popularnych tytułów

GTA IV dostępne do kupienia za nieco ponad 2 miliony

Na Steamie pojawiła się promocja, dzięki której można nabyć Grand Theft Auto IV : The Complete Edition w cenie o 30% niższej od regularnej. 25,47 ZŁ. Czym charakteryzuje się Edycja Kompletna?

Zawiera ważne dodatki, takie jak The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Promocja zostanie zamknięta 12 sierpnia 2021 roku.

GTA IV w dniu premiery było dość wymagające. Jednak ta gra nie jest już wyzwaniem dla laptopów ze zintegrowanymi procesorami.

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz lub AMD Athlox 64 2.4GHz
  • Minimum 1.5 GB RAM
  • Karta graficzna z 256 MB VRAM; Nvidia 7900, ATI X1900
  • 22 GB wolnego miejsca na dysku
  • Obsługa DirectX 9.0c