Niedziela, 19 maja 2024

Czym jest funkcja Pass-Through w power bankach?

26 listopada 2022

Banki energii to bez wątpienia jedne z najbardziej przydatnych akcesoriów. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy wybieramy się w podróż, korzystamy z urządzenia w pracy czy w szkole. Akcesoria tego typu są coraz powszechniejsze, by znaleźć informacje o Pass Through. Czy jednak ta technologia jest naprawdę niezbędna?

Czy możliwe jest posiadanie power banku, który podwaja się jako ładowarka? Tak, jest to możliwe!

Nasze codzienne życie ułatwiają właśnie power banki. Szczególnie przydają się one w czasie moich podróży. Kiedy jestem poza domem przez dłuższy czas w ciągu dnia, bezprzewodowe słuchawki, smartwatche i smartfony, a także baterie do aparatów fotograficznych, a nawet laptopa, to rzeczy, które trzymam blisko serca. W plecaku lub torbie musi znaleźć się ładowarka sieciowa. Pass-Through power bank może zrobić różnicę.

Green Cell PowerPlay2 & PowerPlayImagine a

Możesz użyć tradycyjnej ładowarki, która posiada jeden port USB A do ładowania wielu urządzeń. Funkcja Pass-Through pozwala na jednoczesne ładowanie power banku i wszystkich innych podłączonych urządzeń. Oszczędza to nam zarówno czas, jak i ułatwia przechowywanie bagażu. W dokładnie taki sam sposób możemy korzystać z power banków bez tej funkcji. Na czym polega ta różnica? Pass-Through to metoda, która nie powoduje uszkodzenia wewnętrznych ogniw power banku podczas ładowania innych urządzeń. Żywotność power banku nie zostaje skrócona, więc nie będziemy musieli go wymieniać.

Green Cell PowerPlay10 to power bank, który warto mieć zawsze przy sobie [REVIEW].

Power bank ładuje baterię także wtedy, gdy ładujemy smartfon, słuchawki bezprzewodowe lub inne urządzenie. Dzięki temu nie musimy ładować każdego urządzenia z osobna i spędzać czasu na przełączaniu kabli między nimi. Do portów power banku można podłączyć bezpośrednio baterię z technologią Pass-Through, dzięki czemu może ona być ładowana wieczorem, a następnie ładowana rano. Jest to świetna funkcja, która może być niezwykle przydatna, zwłaszcza jeśli nie mamy w domu gniazdka. Funkcja Pass-Through jest niezwykle przydatna i polecam szukać sprzętu, który zapewnia tę funkcję, jeśli zastanawiacie się nad zakupem nowego powerbanku.

Ten wpis został napisany z pomocą specjalistów z Green Cell.

Z jakich power banków korzystacie? Co sądzicie o Pass-Through? Możecie podyskutować o tym w komentarzach.

Bądź na bieżąco Śledź ROOTBLOG w Google News!