Niedziela, 19 maja 2024

Forza Motorsport 7 zniknie z rynku. Microsoft pozbywa się tego tytułu

2 sierpnia 2022

Forza Motorsport 7 to jedna z najważniejszych gier na konsolach Xbox. Microsoft usunął właśnie Forza Motorsport 7 z Xbox Game Pass i Microsoft Store.

Forza Motorsport 7 kończy się

To będzie ostatnia szansa na zakup Forza Motorsport 7. Po niej tytuł zostanie usunięty z Microsoft Store i abonamentu Xbox Game Pass.

Warto zaznaczyć, że w grę nadal można grać, jeśli jest już zainstalowana. Jeśli zamówiliście więcej niż jedną pozycję premium, otrzymacie cyfrowy kod, który pozwoli wam zainstalować podstawową wersję gry. Kody te będą dostępne do 2 sierpnia. Obecnie Forza Motorsport 7 jest w specjalnej promocji w Microsoft Store - zamiast 179 zapłacimy 44,75 zł. Promocja zostanie zamknięta za 47 dni.

Forza Motorsport 7 została wydana w 2017 roku, więc jest stosunkowo nowa. Wciąż cieszy się dużą popularnością i definiuje nawet konsolę Xbox. Tytuł ten jest uwielbiany przez wielu graczy i oferuje szeroki zakres rywalizacji. Choć grałem w kilka odsłon Forza, nie byłem przekonany.

Microsoft ma do gry następujące uwagi:

Forza Motorsport 7 to gra dla tych, którzy kochają jazdę samochodem, drifting i drag racing, tuning, projektowanie i wszystkie rzeczy związane z samochodami. Możesz poprowadzić samochód swoich marzeń: Do wyboru jest ponad 700 pojazdów, w tym najbardziej ekskluzywne kolekcje Ferrari, Porsche i Lamborghini. Możesz sprawdzić swoje umiejętności w 30 lokalizacjach i na 200 torach w zróżnicowanych warunkach. Ciesz się oszałamiającą grafiką HDR przy 60 klatkach na sekundę w natywnej rozdzielczości 4K!