Piątek, 19 lipca 2024

Huawei Mate X 5G już w lipcu!

17 lipca 2023

Podczas Globalnej Konferencji Analityków Huawei, w której wzięło udział ponad 700 analityków, Huawei ogłosił swoją strategię dotyczącą 5G i planuje wprowadzić do 4 urządzeń w 2019 roku.

Huawei 5G Ready

Pierwszym urządzeniem 5G będzie szybki router bezprzewodowy, którego premiera spodziewana jest już w czerwcu. Następny na liście jest Mate X 5G. Oczekuje się, że będzie taki sam jak Mate X, ale z modemem 5G. Ten zadebiutuje w lipcu, jak wspomniano wcześniej.

W sierpniu nie będzie nic. We wrześniu dostaniemy mobilny router wykorzystujący technologię 5G. A w październiku spodziewajmy się kolejnego telefonu. Plotki sugerują Mate 20 X 5G, ale tego urządzenia nie ma na liście. Istnieje szansa, że seria Nova i Mate 30 mogą być reprezentowane, ale w tej chwili nie ma oficjalnego słowa.

Zobacz także: Samsung Galaxy Fold - telefon, który kosztuje ok. 10 000 PS i nie wytrzymuje ani jednego dnia! Przed Koreańczykami jeszcze długa droga ....

Będziemy Was informować na bieżąco, gdy tylko usłyszymy jakieś nowe informacje. Media wciąż są zafascynowane Mate X i Galaxy Fold.

Czy jesteś gotowy na 5G? Komentujcie w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!