Piątek, 19 lipca 2024

Logitech G Fit słuchawki douszne z RGB

26 maja 2023

Słuchawki Logitech są kierowane przede wszystkim do mobilnych graczy. Przydadzą się jednak każdemu, kto szuka solidnego sprzętu.

Najpierw jest konsola, potem słuchawki

Większość osób kojarzy firmę Logitech z akcesoriami komputerowymi wykorzystywanymi do pracy biurowej. W skład serii Logitech G wchodzą słuchawki gamingowe, klawiatury i myszki, ale nowo zaprezentowany model douszny reprezentuje coś zupełnie innego. Dlaczego są one tak wyjątkowe? Logitech od dłuższego czasu zabiega o mobilnych graczy. Jak informowaliśmy TUTAJ, firma chce stworzyć nową konsolę, która będzie obsługiwała gry z Google Play Store. Teraz wypuszczają słuchawki douszne, które idealnie nadają się do takiej rozrywki.

Źródło: 91mobiles.comDla.

Gry mobilne, konsolowe i na PC

Logitech G Fits będą bezprzewodowymi słuchawkami, które podłączymy do telefonu poprzez USB-C. W zestawie znajdzie się adapter USB-A, dzięki czemu będziemy mogli używać tego sprzętu z PC, PlayStation lub innymi urządzeniami. Logitech nie ujawnił jeszcze dokładnej specyfikacji technicznej słuchawek. Możemy jednak założyć, że będą one działać w oparciu o Bluetooth 5.0 z pasmem bezprzewodowym co najmniej 2,4 GHz. Słuchawki Logitecha charakteryzują się ciekawym efektem świecenia, który uzyskamy dzięki wbudowanym diodom LED. Sterowanie będzie pochodzić z dedykowanej aplikacji. Niestety, nie wiemy o niej zbyt wiele, poza tym, że takowa będzie.

LineageOS 20 jest już dostępny! Jest on oparty na Androidzie 13

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!