Piątek, 19 lipca 2024

Logitech MX Master 3S & MX Keys Combo do wygodnej pracy biurowej przy użyciu myszy i klawiatury

11 czerwca 2023

Nowy zestaw myszy i klawiatury Logitech został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wygodnego i ekologicznego środowiska pracy.

Mysz MX Master 3S dla biznesu

Logitech odpowiada na potrzeby rynku, szczególnie jeśli chodzi o pracę zdalną, hybrydową i biurową. Ostatnie lata pokazały, jak odpowiedni sprzęt i wygoda mogą wpłynąć na produktywność pracowników. MX Master 3S & MX Keys Combo to nowe podejście do pracy i wykorzystywanych do niej narzędzi. MX Master 3S została wyposażona w rozdzielczość 8000 DPI, przewijanie MagSpeed oraz technologie cichego klikania. Oznacza to, że mysz może być używana na każdej powierzchni, w tym na szkle. Nowa ergonomiczna konstrukcja koncentruje się na wspieraniu palców i dłoni. Logitech podkreśla ekologiczny aspekt tego modelu, który zawiera 27% materiałów pochodzących z recyklingu.

Źródło: LogitechMX

Klawisze Combo dla biznesu

Logitech Keys Combo, mysz i klawiatura drugiej generacji, wykorzystuje inteligentne systemy. Wbudowany w klawiaturę czujnik może automatycznie regulować podświetlenie w zależności od poziomu oświetlenia w pomieszczeniu. Oprogramowanie Logi Options+ pozwoli również użytkownikom na tworzenie niestandardowych skrótów klawiaturowych. Aplikacja ta jest najbardziej interesująca, ponieważ pozwala działom IT na zdalną konfigurację lub instalację całego zestawu. MX Keys Combo posiada certyfikat neutralności CO2. MX Master 3S i MX Keys combo zabezpieczono Logi Bolt - specjalnym systemem zapobiegającym atakom z zewnątrz.

Źródło: LogitechPremiere

Cena

MX Master 3S i MX Keys Combo będą dostępne na rynku w tym miesiącu. Cena MX Master 3S wynosi 99,99 dolarów, a MX Keys Combo 219,99 dolarów.

LineageOS 20 jest już dostępny! Jest on oparty na systemie Android 13

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!