Piątek, 19 lipca 2024

Logitech ujawnił datę premiery, specyfikację i cenę konsoli!

3 czerwca 2023

Logitech ujawnił szczegóły dotyczące swojej konsoli zaprojektowanej do grania w chmurze.

Granie w chmurze

Pierwsze przecieki na temat konsoli Logitech pojawiły się w sieci trzy tygodnie temu. Mogliśmy wówczas zobaczyć jedynie garść zdjęć. Do odkrycia było jednak znacznie więcej. Pisaliśmy o tym przecieku TUTAJ. Logitech Cloud Gaming będzie obsługiwać gry ze Sklepu Play Google i Xbox Cloud Gaming Microsoftu, a także GeForce Now Nvidii. Zdolność konsoli do obsługi gier mobilnych na Androida została potwierdzona dopiero niedawno, ale jej prawdziwa moc leży w możliwościach grania w chmurze. Wbudowana bateria o pojemności 6000 mAh powinna wystarczyć nawet na 12 godzin użytkowania.

Źródło:

LogitechTechnical

Specyfikacja

Wyświetlacz to siedmiocalowy IPS o proporcjach 16:9, częstotliwości odświeżania 60 Hz i rozdzielczości 1080. Konsola będzie wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon 710G 2,3 GHz. Pamięć RAM będzie typu LPDDR4X, a pamięć wewnętrzna wyniesie 64 GB z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD. Konsola posiada pojedynczy port USB 3.1. Logitech szacuje, że zajmie to około 2,5 godziny. Całość ma działać w oparciu o łączność Wi-Fi.

Źródło: LogitechPrice

Wydanie

Tajemnica związana z przyciskiem z logo Logitech, którego funkcja była nieznana po wycieku zdjęć, została wyjaśniona. Jego funkcja jest podobna do przycisku kontrolera Xbox. Opcje menu zostaną wyświetlone po naciśnięciu przycisku. Będzie on również działał jako pauza. Logitech G Cloud Gaming zadebiutuje na Amazon, Best Buy i stronie internetowej Logitech 17 października, ale tylko dla klientów z USA i Kanady. Nie podano żadnych informacji na temat ogólnoświatowej premiery. Oczekuje się, że zamówienia przedpremierowe będą kosztować 299,99 USD, podczas gdy regularne ceny będą wynosić 349,99 USD.

LineageOS 20 jest już dostępny! Jest on oparty na systemie Android 13

Źródło: theverge.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!