Piątek, 19 lipca 2024

Pobierz kultową grę The Sims 4 za darmo!

10 kwietnia 2023

EA ściągnęło niespodziankę, rozdając za darmo The Sims 4.

Free-to-play

The Sims to jeden z takich tytułów, który na zawsze zmienił oblicze gier komputerowych. Osiem lat temu ukazała się czwarta część tej serii. W tym czasie ukazało się kilkanaście dodatków. Ich zakup kosztował ponad tysiąc złotych, nie licząc podstawowej gry. EA zachęca nowych graczy do włączenia się do zabawy w tworzenie scenariuszy wirtualnego życia i przełączenia The Sims 4 w tryb free-to-play. Ale to nie wszystko!

Nowe dodatki.

EA ogłosiło, że zmienił się status gry i poświęci więcej czasu na tworzenie nowej zawartości, pakietów i dodatków. Można bezpiecznie założyć, że większość z nich będzie płatna, tak jak w innych grach free-to-play. Grę można pobrać za darmo od 18 października na PC, PS4, PS5 Xbox One oraz Xbox Series X/S. The Sims 4 będzie dostępne za darmo na platformie Steam, ale tylko na PC.

Co z tymi, którzy już zakupili grę?

EA nie zapomina o graczach, którzy zakupili The Sims 4. Oni również otrzymają dodatek Oasis of Design w dniach 14-17 października. W tym okresie konieczne będzie zalogowanie się do gry. Abonenci EA Play otrzymają dodatek Witaj w pracy, natomiast konta EA Play Pro otrzymają Witaj w pracy oraz Małe dzieci i akcesoria.

LineageOS 20 jest już dostępny! Jest on oparty na systemie Android 13

Źródło: tabletowo.pl

Bądź na bieżąco Śledź ROOTBLOG w Google News!