Piątek, 19 lipca 2024

Shopee oferuje wskazówki dotyczące e-commerce. Uruchomienie kanału Shopee Masters

13 lutego 2023

W ostatnich latach sytuacja na rynku ecommerce zmieniła się diametralnie. Wiele firm zdecydowało się zainwestować w handel internetowy z powodu pandemii. Misją Shopee od momentu powstania jest pomoc lokalnym firmom w sprzedaży online, rozwijaniu biznesu i odnoszeniu sukcesów w tej branży. Shopee Masters podąża tą drogą.

Shopee Masters oferuje darmowe materiały za pośrednictwem e-commerce

Na edukacyjnym kanale YouTube można również znaleźć nagrania webinarów prowadzonych przez menedżerów platformy i ekspertów. Webinaria te przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców, którzy chcieliby zdobyć odznakę Super Sprzedawcy. Materiały zawierają również narzędzia, które sprzedawcy Shopee mogą wykorzystać do optymalizacji swoich działań.

Shopee zostało założone w Polsce, aby pomóc Polakom korzystać z dobrodziejstw zakupów i sprzedaży online. Zarejestrowaliśmy tysiące lokalnych przedsiębiorców, którzy w krótkim czasie sprzedali na platformie miliony produktów. E-commerce jest kluczowym narzędziem łączącym sprzedawców z rosnącą liczbą kupujących online. Shopee Masters pomoże szerszemu gronu osób rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności, szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają w e-commerce.

Michał Tykarski jest dyrektorem ds. rozwoju biznesu w Shopee

Źródło: techno-senior.com

Bądź na bieżąco Śledź ROOTBLOG w Google News!