Piątek, 19 lipca 2024

To idealna gra dla dwojga! Ciesz się wspaniałym promo!

25 sierpnia 2022

Niektóre gry są świetne do grania w pojedynkę, a inne wymagają zabawy z partnerem. Unravel (Two) to mój ulubiony tytuł. Ma świetną grafikę i muzykę, ale wymaga też świetnej współpracy od obu swoich graczy. Unravel jest teraz w świetnej promocji na PC!

Ciesz się promocją na Steamie, w którą nie uwierzysz!

Unravel to gra platformowa, w której sterujemy Yarnym, człowiekiem stworzonym z włóczki. Gra wymaga od nas kreatywności, planowania ruchów i dokładności. Druga część jest moją ulubioną, gdyż każdy z ludzików dostaje swojego ludzika. Aby przejść dalej, bohaterowie muszą ze sobą współpracować. W Unravel grałem na konsoli Xbox Series S. Polecam każdemu, kto posiada pada.

Steam oferuje świetną ofertę, w której oba Unravel lub Unravel Two można kupić za 12 złotych. Ceny te przedstawiają się następująco:

  • Unravel - 6,72 PGN
  • Unravel Two - 13,45 zł
  • Unravel Yarny Bundle - Unravel Two i Unravel Three - 15,13 PLN

Yarny Bundle to najlepsza oferta. Otrzymujemy oba tytuły za jedyne 15 zł. Grę można odpalić na wielu platformach, w tym na Steam Deck. Promocja kończy się 16 sierpnia.

Co Steam ma do powiedzenia na temat Unravel

Yarny odgrywa główną rolę w Unravel. Ten uroczy stwór jest wykonany z jednej nitki przędzy i ewoluuje wraz z Twoimi ruchami. Unravel to niesamowita gra platformowa, która opiera się na zagadkach i prawach fizyki. Jej świat jest inspirowany oszałamiającymi krajobrazami północnej Skandynawii. Yarny nie boi się żadnego wyzwania. Dzięki swojej włóczni może poruszać się między drzewami i latać na latawcu. Postać reprezentuje więzi, które łączą członków rodziny. Dołącz do włóczkowego stworka w ekscytującej przygodzie, by odzyskać dawno utracone rodzinne wspomnienia. Ta wzruszająca historia o miłości, nadziei i podróży przez życie opowiedziana jest bez słów.

Wymagania gry są minimalne i obejmują procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon Phenom X2, 4 GB RAM oraz kartę graficzną GeForce 450GT (lub Radeon HD 55750). Oto minimalne wymagania.