Piątek, 19 lipca 2024

Wiadomo już, kiedy nastąpi premiera tabletów Mi MIX 4 i Mi Pad 5

9 sierpnia 2022

Plotki na temat tabletu Xiaomi Mi Pad 5 krążyły w sieci od jakiegoś czasu. Jak informowaliśmy na naszym portalu, niedawno wyciekła niemal cała specyfikacja. W końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery.

Xiaomi ogłosiło datę premiery Mi MIX 4

Wiemy, że Xiaomi będzie obchodzić 10 rocznicę premiery swojego pierwszego modelu smartfona - Mi 1 - 10 sierpnia. Chociaż tak duża rocznica powinna być obchodzona, Xiaomi już świętowało jedną "okrągłą" rocznicę, wprowadzając na rynek model Xiaomi Mi 8. Następnie pominęli liczbę, aby uzupełnić datę. Data 10 sierpnia 2021 roku będzie znacząca, a nawet historyczna. To dlatego, że Xiaomi odsłoni nowy model Mi MIX 4.

Można się także spodziewać, że tego dnia Xiaomi wprowadzi na rynek tablety. Według przewidywań, będą to Mi Pad 5 Pro i Mi Pad 5, a także Mi Pad 5 Lite. Ekran będzie miał częstotliwość 120 Hz.

Sony i gry mobilne czyli PlayStation Studios Mobile ze spinoffami popularnych tytułów

Kolejny powód, dla którego chiński producent wybrał 10 sierpnia. Jest to dzień poprzedzający imprezę Samsung Galaxy Unpacked, na której Koreańczycy zaprezentują swoje najnowsze twory w postaci smartfonów i innych urządzeń. Czyżby Xiaomi było tak pewne, że ich produkty przebiją wszystkie inne?

Xiaomi Mi MIX 4

Trudno sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał Mi MIX 4. Smartfon będzie niemal pozbawiony ramek, z małymi paskami na górze i dole oraz bez wycięcia na aparat. Pod ekranem znajdzie się natomiast kamera selfie. Całość możecie zobaczyć na poniższym wideo. Widać, że to efekt wow. Możemy być zaskoczeni bardzo wysoką jakością aparatu Xiaomi w tym flagowcu, tak myślę.