Środa, 19 czerwca 2024

Xiaomi Black Shark 3 jest wyposażony w trzy tylne kamery. Smartfon do gier jest również dobrym wyborem dla mobilnych fotografów?

1 września 2023

Już jutro, 3 marca, Xiaomi ujawni kolejną wersję swojego gamingowego smartfona. Producent opublikował już wiele informacji i plotek na temat tego sprzętu, a teraz znamy układ tylnej kamery. Czy Black Shark 3 zaskoczy nas swoimi zdjęciami?

Xiaomi Black Shark 3

W sieci pojawiła się grafika, która po raz pierwszy pokazuje nam, że Black Shark 3 będzie miał trzy tylne kamery ułożone w trójkąt. Musieliśmy potraktować tę informację z przymrużeniem oka, ponieważ nie pochodziła ona bezpośrednio od producenta. Zdjęcie zostało opublikowane na chińskiej stronie Weibo, potwierdzając plotki. Black Shark 3 będzie wyróżniał się na tle konkurencji nie tylko niesamowitą wydajnością w grach, ale także doskonałą jakością zdjęć. Nie spodziewam się, że Black Shark 3 będzie tak dobry jak inne flagowce, ale liczę na to, że nowy produkt Xiaomi pozytywnie nas zaskoczy. Głównym aparatem będzie prawdopodobnie matryca 48 lub 64 Mpix z teleobiektywem i obiektywem ultraszerokokątnym.

Co jeszcze możemy powiedzieć o specyfikacji Xiaomi Black Shark 3? Za wydajność Xiaomi Black Shark 3 odpowiadać ma Qualcomm Snapdragon 865. Powinien on być wspierany przez 16 GB pamięci LPDDR5, z pamięcią UFS 3.1 lub 3.0 na pliki użytkownika. Z przodu znajdzie się wyświetlacz AMOLED 120 Hz. Coraz więcej plotek głosi, że Black Shark 3 Pro i Black Shark 3 zostaną ujawnione światu do 3 marca. Niestety nie mamy pojęcia ile w tym prawdy.

Zobacz także: Xiaomi tworzy kartę SIM, która będzie działać również jako microSD stick

Gamingowy telefon Xiaomi będzie również wyposażony w port USB-C i gniazdo słuchawkowe. Całość zasilać będzie bateria o pojemności 5000 mAh, która obsługuje szybkie ładowanie przewodowe o mocy 65 W. Oczekuje się, że sprzęt będzie obsługiwał ładowanie bezprzewodowe. Nie musimy długo czekać, aby dowiedzieć się, co zostanie ujawnione jutro. Czy Xiaomi nas zaskoczy? Wkrótce się dowiemy!

Główny obraz przedstawia Xiaomi Black Shark 2 Pro.

Co sądzisz o urządzeniu Xiaomi Black Shark 3? Nie możesz się doczekać premiery tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w sekcji komentarzy!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG przez Google News!