Piątek, 19 lipca 2024

Epic Games Store z darmowymi grami! W co teraz zagramy?

30 września 2022

Epic Games Store już od jakiegoś czasu rozdaje gry za darmo. Co tym razem jest do wyrwania? Amnesia: Rebirth i Riverbond.

Amnesia: Rebirth za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store ponownie rozdaje gry za darmo. Pierwsza z nich, Amnesia: Rebirth, to horror, a więc mamy tutaj do czynienia z PEGI 18 – tak tylko zaznaczam. A o czym jest ta gra?

Amnesia: Rebirth to nowa szansa na zanurzenie się w mrok od twórców kultowej serii gier Amnesia. To przerażająca podróż przez osamotnienie i rozpacz, odkrywająca granice wytrzymałości ludzkiego umysłu. W grze Amnesia: Rebirth wcielasz się w Tasi Trianon, która budzi się w samym sercu algierskiej pustyni. Minęło wiele dni. Gdzie byłaś? Co robiłaś? Gdzie są pozostali? Odtwórz swoje kroki i pozbieraj postrzępione fragmenty swojej przeszłości — to Twoja jedyna szansa, aby przetrwać bezlitosną grozę, która w każdej chwili gotowa jest Cię pożreć.

Minimalne wymagania gry obejmują chociażby procesor Intel Core i3 lub AMD FX z 2,4 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GTX 460 lub AMD Radeon HD 57750. Grę można odebrać za darmo do 28 kwietnia do godziny 17:00.

Kliknij tutaj, aby odebrać Amnesia: Rebirth za darmo w Epic Games Store.

Riverbond do pogrania bez ponoszenia kosztów

Do wzięcia jest jeszcze gra Riverbond. Jest to tytuł z kategorii akcji i przygodówki.

Riverbond to pełna akcji i świetnej zabawy kooperacyjna gra przygodowa dla 1-4 graczy, z przepiękną wokselową oprawą graficzną. Wybierz się w epicką podróż, wykonuj misje, walcz z uroczymi wrogami i rozbijaj wszystko na drobne sześciany! Rycerz uwięził przywódców Ośmiu Krain, wywołując chaos, susze i starcia! Zagraj ze znajomymi i pomóż mieszkańcom Riverbond pokonać zło podczas pełnej akcji wyprawy przez piękne, ręcznie zaprojektowane krainy. Zdobywaj przeróżne bronie, zakładaj nowe skórki oraz aktywuj wzmocnienia, aby wyciąć sobie przez zastępy wrogów drogę do sławy!

Minimalne wymagania sprzętowe tej gry obejmują procesor Intel o taktowaniu 2,0 GHz, 2 GB RAM-u oraz kartę pamięci z serii GTX 600. Wymagane jest też 650 MB wolnej przestrzeni dyskowej. To też oznacza, że gra powinna zadziałać nawet na słabszych sprzętach. Grę można odebrać za darmo do 28 kwietnia do godziny 17:00.