Piątek, 19 lipca 2024

Beldray Airgility Pet Max Copper Review

12 marca 2023

Werdykt

Atrakcyjny cenowo Beldray Airgility Pet Max Copper to przyzwoity odkurzacz bezprzewodowy klasy podstawowej. Dobrze radził sobie z łatwiejszymi rozlaniami, ale miał problemy z trudniejszymi zabrudzeniami, co czyni go lepszym wyborem jako dodatek do potężnego odkurzacza podłączanego do sieci.

Pros

 • Dobra cena
 • Może stać samodzielnie
 • Narzędzie dla zwierząt w zestawie

Cons

 • Brak możliwości przechowywania narzędzi
 • Trudności z trudniejszymi plamami

Dostępność

 • USARRP: $109

Główne cechy

 • TypJest to akumulatorowy odkurzacz na kiju.
 • Żywotność bateriiOczekuj do 50 minut pracy na ustawieniu niskim i nieco ponad 30 minut na ustawieniu wysokim.

Wstęp

Beldray Airgility Pet Max Copper może być budżetowym odkurzaczem bezprzewodowym, ale ma kilka cech, które normalnie spodziewałbym się zobaczyć tylko w modelach z wyższej półki, w tym zdolność do samodzielnego stania i długą żywotność baterii.

Jest to dobry odkurzacz, jeśli masz już potężny odkurzacz główny do głębokiego czyszczenia, ale ma problemy z twardymi powierzchniami.

Konstrukcja i funkcje

 • Może stać samodzielnie
 • Dwa tryby zasilania
 • Wyjmowana bateria

Kosztując nieco ponad 100 funtów, Beldray Airgility Pet Max Copper mieści się mocno w kategorii budżetowej bezprzewodowych urządzeń czyszczących, a jego najbliższym rywalem jest Vax ONEPWR Blade 4, który testowałem dwa lata temu. Pomimo tego, są pewne zgrabne funkcje, które spodziewałbym się zobaczyć w droższych modelach.

Po pierwsze, ten odkurzacz może stać samodzielnie w celu przechowywania. Jednostkę ręczną można zdjąć i zaczepić na rurze, a następnie cały odkurzacz można postawić pionowo w szafce bez konieczności stosowania wymyślnych uchwytów ściennych.

Image Credit (Trusted Reviews

)Po drugie, w tym modelu jest wymienny akumulator, który odłącza się do ładowania. Jest to przydatne, ponieważ można przechowywać odkurzacz w szafie bez gniazdka i ładować go w innym miejscu.

Image Credit (Trusted Reviews

)W innych miejscach wszystko wydaje się nieco bardziej budżetowe. Podczas gdy odkurzacz sprawia wrażenie solidnego, jest wyraźnie wykonany z tańszych tworzyw sztucznych niż większość konkurencji, i nie ma na pokładzie przechowywania dla podstawowego 2 w 1 szczotki do odkurzania i narzędzia szczelinowego. Miło jest zobaczyć w tym pudełku zmotoryzowane narzędzie dla zwierząt, które jest idealne do czyszczenia kanap i schodów.

Image Credit (Trusted Reviews

)Przy wadze zaledwie 2,85 kg, Beldray Airgility Pet Max Copper jest bardzo lekkim odkurzaczem. Jest tak lekki, że podnoszenie urządzenia i sprzątanie wokół sufitu jest w przypadku tego modelu łatwe.

Image Credit (Trusted Reviews

)Sterowanie w tym modelu jest bardzo proste. Jest jeden spust: naciśnij raz, aby włączyć go w trybie niskim, ponownie, aby przejść do trybu maksymalnego i ponownie, aby go wyłączyć. Wolałbym osobną opcję boost z dedykowanymi kontrolkami on/off. Przy wyborze Beldray'a, jeśli pracuję na normalnej mocy, potrzebuję dwóch naciśnięć spustu, aby wyłączyć oczyszczacz.

Image Credit (Trusted Reviews

)Pojemność zbiornika na kurz wynosi przyzwoicie 1,2 litra, co oznacza, że nie trzeba go zbyt często opróżniać. Raz w tygodniu powinno wystarczyć. Pojemnika nie można wyjąć z korpusu odkurzacza, co może sprawić, że czyszczenie i opróżnianie go będzie nieco kłopotliwe. Łatwo jest jednak dostać się do środka w celu wyczyszczenia filtrów.

Image Credit (Trusted Reviews

)Wydajność

 • Podstawowa siła ssania
 • Dobrze czyści proste rozlane płyny
 • Z trudem radzi sobie z większymi zabrudzeniami

Aby przetestować Beldray Airgility Pet Max Copper, poddałem go moim normalnym testom. Po pierwsze, zmierzyłem siłę ssania w AirWatts (AW). Na najniższym ustawieniu mocy, Beldray Airgility Pet Max Copper osiągnął zaledwie 30 AW, co plasuje go poniżej 37 AW Sharka IZ320UK. Ten ostatni zazwyczaj najlepiej sprawdza się w trybie średniej mocy (61AW), który jest podobny do trybu wysokiej mocy Beldray Airgility Pet Max Copper - 54AW.

Image Credit (Trusted Reviews

)Jednak, podczas gdy Shark może pracować na wyższej mocy w trybie boost, 54AW to limit Beldray Airgility Pet Max Copper w moich testach, co stawia go w jednym rzędzie z Hisense Hi Move IV.

Sugeruje to, że Beldray Airgility Pet Max Copper jest w stanie poradzić sobie z podstawowymi rozlaniami, ale z trudniejszymi zabrudzeniami będzie miał problemy. I rzeczywiście, tak się stało, gdy przeszedłem do testów w świecie rzeczywistym.

Zacząłem od posypania łyżeczką mąki mojego dywanu testowego. W trybie standardowym, dałem odkurzaczowi Beldray Airgility Pet Max Copper przeczesać bałagan do przodu i do tyłu. Zebrał większość kurzu, ale pozostawił kilka miejsc, które wymagały kolejnych kilku zamiatań.

Image Credit (Trusted Reviews) Image Credit (Trusted Reviews)

Na wysokiej mocy było lepiej, a resztę bałaganu udało się zebrać kilkoma machnięciami.

Image Credit (Trusted Reviews

)Następnie przetestowałem Beldray Airgility Pet Max Copper na trudnym teście krawędziowym, rozsypując mąkę aż do listwy przypodłogowej na płytkach dywanowych. Na zwykłej mocy, sporo bałaganu zostało za sobą.

Image Credit (Trusted Reviews) Image Credit (Trusted Reviews)

Zwiększając moc do maksimum, Beldray Airgility Pet Max Copper nadal z trudem czyścił kurz aż do listwy przypodłogowej i musiałem skończyć z narzędziem do szczelin.

Image Credit (Trusted Reviews

)Wyczesując sierść kota na dywanie, dałem Beldray Airgility Pet Max Copper zamiatać przez bałagan na zwykłej mocy. Tutaj, to morotised podłoga głowa zrobił pracę, zbierając wszystkie włosy i usuwając go z dywanu.

Image Credit (Trusted Reviews) Image Credit (Trusted Reviews)

Przechodząc do testu twardych podłóg, wysypałem na nie łyżeczkę ryżu. Na zwykłym trybie zasilania odkurzacz zdołał zebrać każde ziarno, nie upuszczając niczego z powrotem na podłogę.

Image Credit (Trusted Reviews) Image Credit (Trusted Reviews)

Wydajność czyszczenia jest ogólnie dobra, chociaż odkurzacz ma problemy z trudniejszymi rozlaniami, wymagającymi wielu machnięć lub trybów wyższej mocy. Moim zdaniem jest to raczej dodatkowy odkurzacz bezprzewodowy do mniejszych zadań, a do głębszego czyszczenia można użyć zwykłego odkurzacza podłączanego do sieci.

Zmierzyłem żywotność baterii Beldray Airgility Pet Max Copper na 49m 58s na standardowej mocy, spadając do 31m 13s na maksymalnej. To przyzwoite wyniki, ale ponieważ sprzątanie często wymaga kilku machnięć, mogłem posprzątać mniejszą powierzchnię niż przy użyciu mocniejszego odkurzacza, który ma krótszy czas pracy na baterii. Jest tylko prosty wskaźnik stanu baterii: trzy diody LED, które gasną jedna po drugiej, aby pokazać przybliżoną ilość pozostałego ładunku.

Image Credit (Trusted Reviews

)Przy 67,1dB na standardowej mocy i 70,1dB na maksymalnej, Beldray Airgility Pet Max Copper nie jest zbyt głośny. Nie stwierdziłem, że jest to niepokojące lub denerwujące, aby stać obok.

Najnowsze oferty

Czy powinieneś go kupić?

Jeśli masz odkurzacz wtykowy, z którego jesteś zadowolony i chcesz mieć tani model bezprzewodowy do mniejszych prac, ten jest w dobrej cenie.

Jeśli chcesz uzyskać większą moc czyszczenia z odkurzacza bezprzewodowego, to musisz wydać nieco więcej i kupić inny model.

Myśli końcowe

Beldray Airgility Pet Max Copper to odkurzacz w dobrej cenie, który dobrze radzi sobie ze zwykłym bałaganem, chociaż często potrzebuje dodatkowego machnięcia lub dwóch. Z trudem radzi sobie z trudniejszymi zabrudzeniami, więc myślę, że najlepiej połączyć go z mocniejszym odkurzaczem podłączanym do prądu, który poradzi sobie z głębszym czyszczeniem. Jeśli chcesz mieć bardziej wydajny odkurzacz bezprzewodowy, sprawdź mój przewodnik po najlepszych odkurzaczach bezprzewodowych.

Zaufany wynik

Zapisz się na biuletyn Trusted Reviews

Wiadomości, konkursy i ekskluzywne oferty trafiają bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Zapisz się Zasady i warunki

Jak testujemy

Każdy testowany przez nas odkurzacz jest dokładnie sprawdzany przez dłuższy czas. Używamy standardowych testów branżowych, aby odpowiednio porównać funkcje. Zawsze mówimy, co znaleźliśmy. Nigdy, przenigdy, nie przyjmujemy pieniędzy za recenzję produktu.

Dowiedz się więcej o tym, jak testujemy w naszej polityce etycznej.

Używany jako nasz główny odkurzacz w okresie objętym przeglądem

Testowany przez co najmniej tydzień

Testowane przy użyciu narzędzi do pomiaru rzeczywistej wydajności ssania

Testowane z użyciem rzeczywistych zanieczyszczeń w rzeczywistych sytuacjach, co umożliwia rzetelne porównanie z innymi odkurzaczami

Możesz polubić...

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy 2023: Potężne przenośne czyszczenie

David Ludlow 3 miesiące temu

Najlepszy odkurzacz 2022: Pionowy, cylinder, mokry i suchy i więcej

David Ludlow 3 miesiące temu

Najlepszy odkurzacz robotyczny 2023: Czyść dywany, twarde podłogi i mopuj automatycznie

David Ludlow 4 miesiące temu

FAQs

Czy Beldray Airgility Pet Max Copper ma wymienną baterię?

Tak, ma. W pudełku znajduje się jedna.

Z jakimi akcesoriami jest dostarczany Beldray Airgility Pet Max Copper?

Posiada głowicę podłogową (z oświetleniem LED), szczotkę dla zwierząt domowych oraz 2 w 1 narzędzie do szczelin i szczotkę do odkurzania.

Zaufane dane z badań przeglądowych

' AirWatts (low) AirWatts (wysoka) Dźwięk (niski) Dźwięk (wysoki) Beldray Airgility Pet Max Copper 30 AW 54 AW 67,1 dB 70,1 dB Vax ONEPWR Blade 4 24.11 AW 135,76 AW 78,8 dB 83,1 dB '

Pełna specyfikacja

' RRP W WIELKIEJ BRYTANII RRP USA Producent Rozmiar (Dimensions) Waga ASIN Data wydania Data pierwszej recenzji Numer modelu Typ odkurzacza Dostarczane głowice Pojemność kosza Bezworkowa Tryby Filtry Czas pracy Czas ładowania Beldray Airgility Pet Max Copper - $109 Beldray 250 x 210 x 1150 MM 2,85 KG B09S3N2CYJ 2022 14/09/2022 Beldray Airgility Pet Max Copper - - litry - - - godz. min - Vax ONEPWR Blade 4 £219.99 - Vax 240 x 185 x 1140 MM 3 KG - marzec 2020 r. 21/03/2020 ONEPWR Blade 4 Sztyft bezprzewodowy Zmotoryzowana głowica podłogowa, mini narzędzie dla zwierząt, narzędzie do szczelin, szczotka (opcjonalny zestaw narzędzi obejmuje narzędzie do tapicerki z przypinaną sztywną szczotką, wysuwane narzędzie do szczelin oraz elastyczny wąż przedłużający) litry Tak Standard, Turbo 2 (zmywalne) 45 min. 4 godz. '

Zrównoważony rozwój

TrustedReviews uznaje fakt, że globalne ocieplenie nie jest mitem za wartość podstawową i w swoich działaniach biznesowych nieustannie stara się chronić naszą planetę przed szkodami.

W ramach tej misji, za każdym razem, gdy recenzujemy produkt, wysyłamy do firmy serię pytań, które pomogą nam zmierzyć i wyjaśnić wpływ urządzenia na środowisko.

Obecnie nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi na pytania dotyczące tego produktu, ale zaktualizujemy tę stronę w momencie, gdy to zrobimy. Szczegółowy podział pytań, które zadajemy i dlaczego, można znaleźć na naszej stronie informacyjnej dotyczącej zrównoważonego rozwoju.

Pogromca żargonu

AirWatt

Ocena mocy odkurzacza. AirWatts łączy siłę ssania z przepływem powietrza, dając jeden wynik, gdzie im wyższa liczba, tym lepiej.