Piątek, 19 lipca 2024

Recenzja Miele H2265-1 B

3 czerwca 2023

Werdykt

Miele H2265-1 B to prosty piekarnik ze standardowymi trybami gotowania i ręczną kontrolą nad każdym aspektem. Zapewnia doskonałe rezultaty, z równomiernym ogrzewaniem we wszystkich trybach, a wewnątrz jest dużo miejsca, nawet na większe przedmioty. Łatwy do utrzymania w czystości, jest to dobry koń roboczy, ale zakres dostarczonych akcesoriów jest nieco ograniczony.

Plusy

 • Równomierne ogrzewanie
 • Dużo przestrzeni wewnętrznej
 • Solidna konstrukcja

Wady

 • Ograniczony zakres dołączonych akcesoriów

Dostępność

 • WIELKA BRYTANIARRP: £799

Kluczowe cechy

 • TypJest to zintegrowany piekarnik, który musi być podłączony do bezpiecznika 16A.
 • PojemnośćOgromna 76-litrowa przestrzeń zapewnia wystarczająco dużo miejsca do gotowania dużych obiadów.
 • Maksymalna temperaturaPrzy maksymalnej temperaturze 250C ten piekarnik może być używany do szybkiego przyrumieniania potraw wymagających dodatkowego ciepła.

Wprowadzenie

Podczas gdy wiele firm wyposaża swoje piekarniki w inteligentne sterowanie i wbudowaną automatykę, Miele H2265-1 B jest bardziej standardowym piekarnikiem. Został zbudowany tak, aby był łatwy w czyszczeniu, obsłudze i sterowaniu przez operatora.

Z pewnością spełnia wszystkie te kryteria, zapewniając szybki czas nagrzewania, prostą obsługę i bardzo równomierne gotowanie. Liczba akcesoriów wydaje się nieco ograniczona, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę.

Konstrukcja i funkcje

 • Ogromna ilość miejsca wewnątrz
 • Podstawowe akcesoria w zestawie
 • Wykończenie PerfectClean

Miele H2265-1 B koncentruje się na prostocie i przestrzeni, z ogromnym 76-litrowym wnętrzem. To absolutnie ogromna ilość, a ja znalazłem mnóstwo miejsca, aby zmieścić kawałek mięsa i nadal mieć miejsce na wszystkie dodatki do pieczonego obiadu.

Image Credit (Trusted Reviews)Biorąc pod uwagę

ilość miejsca, liczba akcesoriów dostarczanych przez Miele wydaje się nieco skąpa. W pudełku znajduje się pojedyncza druciana półka, blacha do pieczenia i wkładka zapobiegająca rozpryskiwaniu, która pasuje do górnej części tacy. Ta wkładka jest przeznaczona do pieczenia i grillowania. Biorąc pod uwagę ilość miejsca w piekarniku, spodziewałbym się przynajmniej jeszcze jednej półki w pudełku.

Image Credit (Trusted Reviews)

Taca i wkładka są wykończone PerfectClean, czyli technologią Miele zapobiegającą przywieraniu, co oznacza, że można je szybko wyczyścić i używać bez smarowania

.

W tym piekarniku nie ma wymyślnych automatycznych programów gotowania ani inteligentnego sterowania aplikacjami. Zamiast tego jest to znacznie bardziej standardowa sprawa, z pokrętłem programu, którego używasz do wyboru trybu. Ponieważ Miele używa ikon, będziesz chciał zapoznać się z instrukcją obsługi lub naszym przewodnikiem na temat korzystania z ustawień piekarnika, aby zobaczyć, co robią tryby.

Image Credit (Trusted Reviews)

Podstawowe opcje obejmują konwencjonalne ogrzewanie, ogrzewanie dolne, pełny grill, rozmrażanie, wentylator plus, intensywne pieczenie, grill wentylatora i tryby ogrzewania wentylatora eco. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat tego, który tryb jest najlepszy do użycia, kiedy; warto ją przeczytać.

Podczas gdy większość potraw można włożyć do zimnego piekarnika, który szybko się nagrzewa, jeśli masz szczególnie mało czasu, dostępna jest opcja Booster, która nagrzewa piekarnik jeszcze szybciej, kosztem zużycia większej ilości energii.

Każdy tryb ma domyślną temperaturę, ale drugie pokrętło może być użyte do jej zmiany, w zakresie od 30C do 250C.

Image Credit (Trusted Reviews)

Opcje timera obejmują ustawienie czasu rozpoczęcia i zakończenia. W połączeniu z docelową temperaturą i trybem, Miele H2265-1 B można uruchomić i zakończyć o określonej godzinie. Dostępny jest również standardowy timer, który emituje sygnał dźwiękowy, gdy się skończy.

Image Credit (Trusted Reviews)Dzięki

powłoce katalitycznej w piekarniku, pozostałości można spalić, uruchamiając piekarnik w temperaturze 250C przez godzinę. Jeśli to nie wystarczy, suwaki półek i panele boczne można zdjąć w celu namoczenia i umycia, chociaż nie można ich myć w zmywarce.

Źródło zdjęcia (Trusted Reviews

)Wydajność

 • Bardzo równomierne gotowanie
 • Grill gotuje równomiernie

Aby sprawdzić, jak dobrze spisuje się Miele H2265-1 B, poddałem go mojemu standardowemu zestawowi testów. Najpierw rozgrzałem piekarnik do 200C, a następnie umieściłem na górnej półce blachę do pieczenia wypełnioną ceramicznymi kulkami. Korzystając z kamery termowizyjnej, mogłem zobaczyć, jak równomiernie rozprowadzane jest ciepło (biały jest cieplejszy). Jak widać, tył blachy, gdzie znajduje się element grzewczy i wentylator, jest najcieplejszy i stygnie w kierunku przedniej części blachy. W przypadku dłuższego gotowania obracanie tacy ma sens, podobnie jak w większości piekarników.

Image Credit (Trusted Reviews)

Następnie umieściłem tacę na środkowej półce. Tutaj wentylator przepycha gorące powietrze bardziej równomiernie, zapewniając bardziej równomierne ciepło na całej tacy, chociaż z przodu jest jeszcze nieco chłodniej.

Image Credit (Trusted Reviews)

Umieszczając chipsy w piekarniku na środkowej półce, okazało się, że ugotowały się w czasie krótszym niż zalecany, z równomiernym wykończeniem na całej powierzchni, co jest imponujące

. Image Credit (Trusted Reviews)

Następnie odpaliłem grill i umieściłem pod nim sześć kawałków chleba, równomiernie

rozłożonych.

Z wyników widać, że grill jest bardzo równomierny, chociaż przednia środkowa kromka chleba nie była tak dobrze opieczona.

Źródło zdjęcia (Trusted Reviews)

Najnowsze oferty

Czy powinieneś go kupić?

Jeśli potrzebujesz piekarnika o dużej pojemności, który zapewnia spójne wyniki, to jest to niezawodny wybór.

Jeśli potrzebujesz kilku dodatkowych trybów gotowania i szerszej gamy dołączonych akcesoriów, poszukaj gdzie indziej.

Przemyślenia końcowe

Solidny i niezawodny to najlepszy sposób na opisanie Miele H2265-1 B. Może brakować mu bardziej ekscytujących automatycznych programów gotowania i inteligentnych funkcji konkurencji, ale ten piekarnik ma dużo miejsca i wytwarza równomierne ciepło. Jeśli chcesz przejąć bardziej ręczną kontrolę nad gotowaniem i uzyskać niezawodne wyniki za każdym razem, jest to dobry wybór. Jeśli chcesz czegoś z kilkoma dodatkowymi opcjami gotowania, to AEG BPK948330M może być lepszym wyborem.

Zaufany wynik

Zapisz się do newslettera Trusted Reviews

Wiadomości, konkursy i ekskluzywne oferty bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Zarejestruj się Zasady i warunki

Jak testujemy

W przeciwieństwie do innych witryn, dokładnie testujemy każdy testowany piekarnik przez dłuższy czas. Używamy standardowych testów do prawidłowego porównywania funkcji. Zawsze powiemy ci, co znaleźliśmy. Nigdy, przenigdy nie przyjmujemy pieniędzy za recenzję produktu.

Dowiedz się więcej o tym, jak testujemy w naszej polityce etycznej.

Używany jako nasz główny piekarnik w okresie przeglądu

Używamy ceramicznych kulek i kamery termowizyjnej, aby sprawdzić, jak równomiernie nagrzewa się piekarnik.

Używamy kromek chleba, aby sprawdzić, jak równomiernie gotuje się grill.

Może Ci się spodobać...

Najlepsza kuchenka mikrofalowa 2022: Najlepsze kuchenki mikrofalowe i konwekcyjno-parowe

David Ludlow 6 miesięcy temu

Jak korzystać z ustawień piekarnika

Rachel Ogden 9 miesięcy temu

Najczęściej zadawane pytania

Ile miejsca jest wewnątrz piekarnika Miele H2265-1 B?

Ten piekarnik ma ogromną 76-litrową przestrzeń wewnętrzną, co czyni go jednym z największych zintegrowanych piekarników.D

Czy Miele H2265-1 B ma inteligentną aplikację?

Nie, jest to zwykły piekarnik ze standardowymi elementami sterującymi.

Pełna specyfikacja

' UK RRP Producent Rozmiar (wymiary) Data wydania Data pierwszej recenzji Numer modelu Podana moc Typ piekarnika Typ urządzenia Liczba piekarników Opis piekarnika Grill piekarnika Typ łóżka mikrofalowego Pojemność piekarnika Miele H2265-1 B £799 Miele 595 x 569 x 596 MM 2022 03/10/2022 Miele H2265-1 B 3600 W Konwekcja Zintegrowany 1 Piekarnik konwekcyjny i grill Tak Mieszkanie 76 litrów '

Zrównoważony rozwój

TrustedReviews uznaje fakt, że globalne ocieplenie nie jest mitem, za podstawową wartość i będzie stale dążyć do ochrony naszej planety przed szkodami w swoich praktykach biznesowych.

W ramach tej misji za każdym razem, gdy recenzujemy produkt, wysyłamy firmie serię pytań, które pomagają nam ocenić i uczynić przejrzystym wpływ urządzenia na środowisko.

Obecnie nie otrzymaliśmy odpowiedzi na pytania dotyczące tego produktu, ale zaktualizujemy tę stronę, gdy tylko to zrobimy. Szczegółowy podział pytań, które zadajemy i dlaczego, można znaleźć na naszej stronie z informacjami o zrównoważonym rozwoju.