Niedziela, 19 maja 2024

Gift Guide 2021 - prezenty do 100 złotych!

6 września 2023

Spis treści
  1. Raspberry Pi Zero 2 W
  2. Edifier X3
  3. Green Cell PowerPlay PowerPlay 10S 10000mAh
  4. Samsung 64GB BAR Plus

Przemyślany prezent nie musi dużo kosztować. Chciałem znaleźć jakieś ciekawe przedmioty, które nie są droższe niż 100 złotych. Gdzie mogę kupić takie produkty?

Raspberry Pi Zero 2 W

Cena 79,90 zł

Jest to niewielki SBC, który można ukryć niemal wszędzie. Zużywa również bardzo mało energii. Możliwości są nieograniczone. Może być używany do projektów DIY, a także do nauki programowania. Możemy na przykład zbudować narzędzie blokujące reklamy i skrypty Pi-Hole w internecie. Raspberry można również wykorzystać do nadania inteligentnych funkcji telewizorowi. Może też służyć jako baza danych do obsługi innych projektów.

Zdjęcie: Raspberry Pi Zero

Edifier X3

Cena: 80-120 zł

Kiedy ktoś pyta, jakie tanie słuchawki TWS polecam, prawie zawsze sugeruję Edifier X3. Jest ku temu wiele powodów. Są stabilne i nie mają problemów z połączeniem. Oferuję również Bluetooth 5.0, który znacznie zmniejsza opóźnienia.

Dodatek AptX i doskonała jakość dźwięku to świetna cecha. Konstrukcja i forma są również bardzo przyjemne, ponieważ wygodnie mieszczą się w uszach. Etui jest również zaletą, ponieważ jest małe i łatwo mieści się w kieszeni.

Kup produkt w sklepie x-kom

Green Cell PowerPlay PowerPlay 10S 10000mAh

Cena: 99 zł

Power Banki są powszechnym akcesorium. Nie oznacza to jednak, że nie są ważne. Dobry power bank ratuje życie. PowerPlay to doskonały wybór. Jest wykonany z trwałych materiałów i bezpieczny. Jego obudowa jest również smukła i lekka, więc nie sprawi, że poczujemy się ciężcy, przynajmniej gdy włożymy go do torby.

Obsługuje również technologię Power Delivery. Dzięki niej naładujemy nie tylko smartfona, słuchawki czy zegarek, ale także laptopa. Zarówno mój ThinkPad, jak i Huawei mogą się trochę podładować, co uratowało mnie w wielu sytuacjach.

Kup produkt w sklepie x-kom

Samsung 64GB BAR Plus

Cena: 69 zł

Żyjemy w erze chmur. Jednak nadal zdarzają się sytuacje, w których przydaje się dobry dysk flash USB. Samsung BAR Plus 64 GB to świetna opcja. Ma wytrzymałą obudowę i jest kompatybilny z USB 3.1 Gen.1, co pozwala na naprawdę wysoką wydajność, z odczytem do 300 MB/s. Pojemność 64 GB pozwoli nam na przechowywanie wielu dokumentów i zdjęć.

Kup produkt w sklepie x-kom

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!