Niedziela, 19 maja 2024

Jak połączyć i sparować Xiaomi/Redmi AirDots z telefonem? [PORADNIK]

21 września 2023

Słuchawki typu TWS, czyli te bez kabli, stają się coraz bardziej popularne. Te dokanałowe słuchawki od Redmi i Xiaomi są popularne na całym świecie. Słuchawki nie łączą się ze sobą. Oznacza to, że nie możemy słuchać muzyki na dwóch słuchawkach jednocześnie. Jak można rozwiązać ten problem?

Ponowne łączenie słuchawek Xiaomi/Redmi airDots

Proces parowania słuchawek Xiaomi AirDots i Redmi AirDots jest identyczny. Jedyną różnicą jest to, że słuchawki Xiaomi używają paneli dotykowych, podczas gdy sprzęt Redmi ma fizyczne przyciski na kopułach. Naładuj urządzenie do 100%. Ładowanie powinno trwać do momentu zgaśnięcia diody LED power banku na obudowie.

Warto przeczytać: Xiaomi Mi True Wireless Earphones warte swojej ceny! [RECENZJA]

Następnie wyjmij AirDots z pudełka i naciśnij przyciski, aż zaczną migać na czerwono. Ten komunikat oznacza po prostu, że słuchawki zostały wyłączone. Musimy ponownie nacisnąć przyciski, gdy diody LED zgasną. Tym razem należy przytrzymać przyciski przez dłuższy czas. Diody LED będą najpierw migać na biało, a następnie szybko migać na czerwono i biało. Dopiero gdy zobaczymy to ponownie, możemy zwolnić przyciski. Możemy teraz włączyć AirDots, które po pewnym czasie się połączą.

To wszystko. Musimy tylko wziąć nasz telefon, przejść do ustawień Bluetooth, wyszukać odpowiednią słuchawkę i połączyć się. Teraz możemy cieszyć się ulubionymi utworami z obu słuchawek. Jak widać, rozwiązanie jest bardzo proste i szybkie.

Czy posiadasz słuchawki Xiaomi/Redmi AirDots? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że obie wkładki douszne rozłączyły się i nie można było ich ponownie sparować? Zachęcamy do komentowania!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG przez Google News!