Piątek, 19 lipca 2024

Jak wysłać harmonogram SMS na Androida?

24 lipca 2023

Chcesz wysłać komuś wiadomość, ale jest już późno. Czy to w porządku? Być może myślisz o sposobie przypomnienia komuś o czymś za pomocą wiadomości tekstowej o określonej godzinie. Jest to możliwe, jeśli masz urządzenie z Androidem. Wystarczy skorzystać z aplikacji Google, która obsługuje SMS-y. Możesz przeczytać ten przewodnik poniżej.

Jak wysłać zaplanowaną wiadomość SMS na Androida?

Pobierz aplikację Wiadomości z Google w Sklepie Play, jeśli jeszcze jej nie masz. >>Jest to domyślna aplikacja do obsługi wiadomości na wielu telefonach, ale możesz sprawdzić, czy zainstalowana jest najnowsza wersja aplikacji.

Następnym krokiem jest wybranie odbiorcy poprzez wybranie go z listy kontaktów lub wprowadzenie jego numeru telefonu. Następnie musisz wprowadzić tekst wiadomości, którą chcesz zaplanować. Przytrzymaj ikonę ze strzałką i SMS (używaną do wysyłania), a zobaczysz pole wyboru podobne do poniższego zrzutu ekranu.

Możemy wybrać jeden z sugerowanych przedziałów czasowych lub ustawić własną datę, wybierając ostatnią opcję. Narzędzie jest proste w użyciu i oferuje wiele opcji. Wiadomość można wysłać natychmiast po jej zaplanowaniu lub edytować jej treść. Kliknij ikonę zegara.

Możesz najpierw sprawdzić, czy Twój smartfon ma wbudowaną aplikację SMS od innego producenta. Możesz wysyłać wiadomości SMS bez konieczności pobierania aplikacji Wiadomości Google.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!