Piątek, 19 kwietnia 2024

Mamy odpowiedź na Twoje pytanie, jak zainstalować Fortnite na smartfonach z Androidem. [GUIDE]

28 lutego 2023

Fortnite to popularna gra battle royale, którą uwielbiają zarówno gracze PC, jak i ci, którzy grają na swoich smartfonach. Gra Epic Games została właśnie usunięta ze Sklepu Play, jak i App Store. Jak zainstalować grę na smartfonie z Androidem? Mamy odpowiedź!

Najnowsza aktualizacja Fortnite nie wprowadziła żadnych zmian w rozgrywce, ale zmieniła sposób, w jaki gracze płacą za wirtualną walutę. Deweloperzy zaoferowali alternatywną metodę płatności, dzięki czemu gracze mogli kupić V-dolary o 20% taniej, a Apple i Google nie otrzymały prowizji. Warto zauważyć, że obie firmy osiągają aż 30% zysku na każdej transakcji. Traci na tym również twórca aplikacji i gry. Giganci zareagowali usuwając Fortnite zarówno z Google Play Store & App Store.

Dowiedz się więcej: Fortnite usunięte z App Store i Play Store. Co jest powodem tej decyzji

Fortnite: jak zainstalować go na smartfonie

Aplikacje i gry z innych źródeł możemy instalować dzięki otwartości systemu Android. Pliki APK są najprostszym sposobem, aby to zrobić. Jak zainstalować Fortnite na smartfonach z Androidem? To bardzo proste!!!

Możemy pobrać Epic Games Launcher z naszego smartfona, wchodząc na >>tą stronę. Następnie instalujemy program, pobierając plik. Możliwe, że system poprosi nas o włączenie opcji instalowania oprogramowania z nieznanych źródeł. Uruchamiamy Epic Games Launcher, lokalizujemy Fortnite, a następnie instalujemy go. Teraz możemy cieszyć się rozrywką!

  • Instalacja Fortnite
  • Instalacja Fortnite
  • Instalacja Fortnite

Na urządzeniach z logo Samsunga jest jeszcze łatwiej! Wystarczy uruchomić aplikację Galaxy Store i znaleźć Epic Games Launcher. Program po chwili powinien się pobrać. Uruchamiamy go i lokalizujemy Fortnite. Po znalezieniu gry Fortnite klikamy na Install.

Uwaga: Nie wolno nam korzystać z innych źródeł oprogramowania, więc aplikację Epic Games Launcher należy pobierać tylko z oficjalnej strony Epic Games (podlinkowanej powyżej). Nie szukaj plików instalacyjnych z innych stron internetowych, ponieważ może to zainfekować twoje urządzenie.

Czy jesteś graczem Fortnite? Skomentuj poniżej!

Bądź na bieżąco Śledź ROOTBLOG w Google News!