Piątek, 19 kwietnia 2024

Przydatne gadżety dla ucznia/uczennicy - PowROOT do szkoły

11 kwietnia 2023

Spis treści
  1. Mysz Logitech M185
  2. Plecak z panelem słonecznym
  3. Powerbank
  4. Czytnik książek elektronicznych
  5. Jeden długopis i jeden skaner
  6. Apple Pencil

Powrót do szkoły to świetny czas na zrobienie dużych zakupów. Ważne jest, aby zaopatrzyć się w przydatne gadżety, które uprzyjemnią naukę, w szkole, w domu czy na uczelni. Oto kilka produktów, które mogą Ci się spodobać.

Mysz Logitech M185

O tym jak ważny jest komputer w nauce przekonano się już w czasach przed wakacjami. Dlatego też wiele osób zdecyduje się na laptopa. Laptop jest dostępny, dlatego warto zwrócić uwagę na myszkę. W 99 procentach przypadków myszka sprawdzi się lepiej niż gładzik w laptopie. Ciekawą i niedrogą opcją jest mysz Logitech M185. Jest to mały bezprzewodowy gryzoń, który pozwala na wygodne poruszanie się po systemie i dokumentach.

Mysz Logitech M185 zamów w x-kom

Plecak z panelem słonecznym

Warto spakować swoje rzeczy i wyjść z domu, gdy jest taka możliwość i konieczność. Plecak to często najlepsze rozwiązanie. Masz już plecak? Plecak z panelem słonecznym może ładować Twoje urządzenia mobilne. Jest to ciekawy pomysł. Panel jest wodoodporny, więc może być używany podczas niesprzyjającej pogody. Choć moc ładowania nie jest zbyt duża (6,5W), to jednak da się wytrzymać.

Kup plecak z funkcją ładowania słonecznego

Powerbank

Jeśli panel słoneczny w plecaku nie wystarcza, można rozważyć powerbank. Co prawda do ładowania jest już wymagany, ale powerbank o dużej pojemności i szybkim ładowaniu powinien wystarczyć. Zapasowa bateria do urządzeń mobilnych to zawsze dobry pomysł. Wartym przyjrzenia się modelem jest GreenCell PowerPlay 10 o pojemności 10000mAh. Jego smukła konstrukcja sprawia, że nie będzie nam ciążył w torbie, plecaku i innych podobnych przedmiotach. Design jest również przyjemny dla oczu.

Power bank GreenCell PowerPlay10 w sklepie x_kom

Czytnik E-Booków

Zamiast nosić kilkanaście książek w plecaku lub na półce z książkami, można zdecydować się na elektroniczną alternatywę - ereader Amazon Kindle Paperwhite 4. Wygodnie jest również przechowywać notatki i materiały do nauki w formie elektronicznej, ponieważ wiele z nich jest obecnie wysyłanych w formacie PDF. Możesz również przeczytać powieść w krótkim czasie, jeśli zrobisz sobie przerwę od nauki.

Pobierz ereader Amazon Kindle Paperwhite 4 w Amazon

Jeden długopis i jeden skaner

Inteligentne pióra IrisNotes Executive 2 to wyjątkowy i nie zawsze popularny gadżet. Ten inteligentny długopis łączy w sobie najlepsze cechy zarówno tradycyjnego długopisu, jak i skanera, dzięki któremu można konwertować notatki na format cyfrowy. Dzięki wbudowanej pamięci można zapisać do 100 stron A4, czyli całkiem sporo. Jest to szczególnie przydatne w połączeniu ze wspomnianym wcześniej czytnikiem E-Booków, który pozwala na późniejszy import takich notatek.

Zaopatrz się w długopis i skaner

Apple Pencil

Rysik Apple Pencil warto rozważyć, jeśli wybraliśmy tablet od Apple do nauki. Pozwala on na tworzenie prac plastycznych i odręcznych notatek. Jest szczególnie przydatny dla kierunków związanych z grafiką i projektowaniem.

Zamów rysik Apple Pencil w sklepie x-kom

Bądź na bieżąco Śledź ROOTBLOG w Google News!