Piątek, 19 lipca 2024

Wracasz na studia lub do szkoły? "Powrót do szkoły" został stworzony specjalnie dla Ciebie!

22 kwietnia 2023

Powiem szczerze, że nie pamiętam kiedy skończyły się wakacje. Powoli zbliża się ten czas, kiedy uczniowie będą mieli możliwość powrotu do szkoły, a studenci mogą kontynuować naukę, choć trochę później. Przez ostatnie miesiące przekonaliśmy się jak ważna jest technologia w nauce, dlatego stworzyliśmy serię poradników, które pomogą Wam przygotować się do zajęć.

PowROOT do szkoły 2020

Chociaż nie cieszyłem się z powrotu do szkoły, to jednak cieszyłem się z zakupów. Był to ważny krok w moim przygotowaniu do rutyny powrotu do szkoły. Wybrałam zeszyty, długopisy i plecaki. Ostatni semestr był przypomnieniem, jak ważna jest technologia. Co prawda na razie uczniowie wrócą do swoich szkolnych ławek, ale nie wiemy, co się wydarzy. Warto przygotować się na kolejny rok szkolny i semestr akademicki.

Na wrzesień przygotowaliśmy serię poradników "Back to School". Skupiają się one na różnorodnym sprzęcie i oprogramowaniu elektronicznym, zarówno dla komputerów osobistych, jak i urządzeń mobilnych. Pamiętamy też, że uczniowie i studenci mają ograniczone budżety:

Podobny projekt zrobiliśmy również rok temu i postanowiliśmy wziąć pod uwagę uwagi naszych czytelników, a także wnioski, do których doszliśmy po opublikowaniu poradnika. Chcieliśmy w 2020 roku podejść do tematu z bardziej praktycznej strony i przygotować teksty, które pokażą, jak ulepszyć i wykorzystać posiadany już sprzęt.

Co sprawia, że Back to School jest inny? Jesteśmy studentami i wiemy, czego potrzebują nasi rówieśnicy. Ten poradnik to połączenie naszego własnego doświadczenia w dziedzinie technologii oraz wiedzy naszych znajomych, którzy często przychodzą do nas po pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Jak powstał PowROOT?

Przygotowaliśmy osobny layout, tak jak w zeszłym roku. Ja byłem odpowiedzialny za stworzenie kategorii sprzętowych, wypisanie tematów i zarządzanie projektem. Pozostali autorzy ROOTBLOGa chętnie i chętnie pomagali przy wpisach i dzielili się swoim doświadczeniem.

Mamy nadzieję, że PowROOT Do Szkoły będzie przydatną serią poradników, a przedstawione w niej produkty/aplikacje sprawią, że kolejny rok szkolny i akademicki będzie łatwiejszy do opanowania. ?

Bądź na bieżąco Śledź ROOTBLOG w Google News!