Niedziela, 19 maja 2024

Wszystkie poradniki dla PowROOT w Szkole w jednym miejscu!

20 maja 2023

Spis treści
  1. Tablety
  2. Laptopy
  3. Smartfony
  4. Słuchawki
  5. Akcesoria
  6. Aplikacje
  7. Jak zmodernizować swój komputer?

Tablety

Tablety zostały zapomniane, ale nie można odmówić im wartości, zwłaszcza w środowisku szkolnym. Sprzęt ten doskonale nadaje się do wyświetlania wirtualnych podręczników i lektur, a także robienia notatek, a także pozwoli na oglądanie telewizji po nauce.

Jaki tablet jest najlepszy dla ucznia lub studenta - szkoła PowROOT

Laptopy

Komputer to obowiązkowy element wyposażenia szkoły. W tym poradniku wybraliśmy szereg urządzeń. Znajdziemy tu sprzęt z długo działającą baterią, którego rozmiary i waga pozwalają nam na wygodne przenoszenie. Dzięki temu będziemy mogli uczyć się nie tylko w domu, ale także w budynku szkoły czy centrum handlowym.

Najlepsze laptopy dla uczniów/studentów - PowROOT For School

Smartfony

Telefon nosimy ze sobą niemal zawsze. Jest on zatem świetnym narzędziem do nauki. Połączenie naszej listy aplikacji ze smartfonem pozwoli Ci na naukę, robienie notatek, a nawet rozrywkę. W naszym poście znajdziecie szereg propozycji, które są zarówno dobre, jak i nie wymagają dużych nakładów finansowych.

Jaki smartfon jest najlepszy dla ucznia? - PowROOT dla szkoły

Słuchawki

Słuchawki to obowiązkowe akcesorium dla uczniów i studentów. To najlepszy i najskuteczniejszy sposób na odizolowanie się od otoczenia i pokazanie innym, że nie jesteśmy zainteresowani rozmową z nimi. Wybieraliśmy sprzęt z różnych kategorii cenowych, rozważaliśmy także uczestnictwo w zajęciach zdalnych. Skupiliśmy się również na słuchawkach dousznych, jak i bezprzewodowych.

Najlepsze słuchawki dla uczniów i studentów - PowROOT Do Szkoły

Akcesoria

Ta kategoria skupia się na urządzeniach, które mogą usprawnić naszą szkolną naukę, a także pomóc nam w rozwijaniu naszych zdolności.

Przydatne gadżety i akcesoria szkolne dla ucznia/uczennicy - PowROOT

Aplikacje

Aplikacje są tym, co czyni naukę przyjemną i produktywną. W tych postach skupiliśmy się nie tylko na aplikacjach na smartfony, ale także na programach na PC.

Te aplikacje na smartfony przydadzą się podczas nauki - PowROOT Do Szkoły - PowROOT Szkoła

Jak zmodernizować swój komputer?

Ten poradnik pokaże Ci jak możesz łatwo, tanio i dobrze zmodernizować swój komputer. Pokażemy Ci jak uaktualnić swój komputer bez wydawania fortuny.

Jak uaktualnić swój komputer/laptopa za niską cenę! Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!